Galaxy S20 etui

Nasze akcesoria do Galaxy S20 to skandynawski design z minimalistycznymi nadrukami i kolorami.

Sortuj i filtruj
51 Produkty

Najlepsze trendy w modzie i wyposażeniu wnętrz, wszystkie w jednym etui.

Nasze etui do telefonów, wykorzystujące najnowsze trendy w świecie mody i wyposażeniu wnętrz, czerpią inspirację z wybiegów pokazów mody i stylowych wnętrz. Idealnie łącząc modę z technologią, każde etui to wyraz funkcjonalności i oryginalnego wyglądu. Dzięki starannie opracowanym designom oferujemy idealne akcesoria, które doskonale dopasują się do Twojego indywidualnego stylu i nastroju.

Dzięki Accessories of Attraction nasze modne etui są kompatybilne magnetycznie z prawie wszystkimi naszymi produktami. To oznacza, że możesz połączyć swój telefon z naszymi magnetycznymi portfelami lub uchwytami samochodowymi albo uchwytami z pierścieniem.

Aby umożliwić Ci rozkoszowanie się naszymi najwyższymi standardami jakości i funkcjonalnością, nasze modne etui zostały wykonane ze starannie dobranego plastiku, który jest wyjątkowo mocny i wytrzymały. Przed wysyłką etui pod Twój adres dokładnie sprawdzamy je pod kątem jakości, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie. Miękka podszewka zapewnia dodatkową ochron Twojego telefonu i zabezpiecza jego powierzchnię przed zarysowaniami i zadrapaniami.

Aby uzupełnić wygląd swojego telefonu, polecamy Ci też zakup naszego odpornego na pęknięcia ochraniacza ekranu. Dzięki temu Twój telefon zawsze będzie modny i odpowiednio zabezpieczony!