Galaxy S20 etui z portfelem

Stylowe etui-portfele do Twojego Galaxy S20, inspirowane najnowszymi trendami sezonu.

Zbuduj swój własny zestaw: Kup 3 produkty, zapłać tylko za 2.

Wybierz model telefonu
Sort & filter
0 Produkty

Och... wygląda tu trochę pusto.

View all our iPhone 13 Phone Cases

Ręcznie wykonane etui-portfele do Galaxy S20

Nasza kolekcja etui-portfelów do Galaxy S20 obejmuje różnorodne modele ręcznie wykonanych etui ze starannie wybranych materiałów, dzięki którym każdy wygląda bogato i ekskluzywnie. Dzięki smukłemu i funkcjonalnemu designowi możesz z łatwością odbierać połączenia przychodzące oraz bezpiecznie przechowywać swoje karty kredytowe oraz dokumenty. Wybierz jeden z wielu dostępnych designów, które mogą pomieścić do 12 kart, w zależności od modelu.

Wszystkie nasze etui-portfele do Galaxy S20 wyglądają minimalistycznie i ponadczasowo, dzięki czemu możesz łączyć je z naszymi popularnymi i modnymi etui. Po prostu wybierz swoją ulubioną kombinację! Magnetyczny system umożliwia Ci dowolne łączenie produktów w zależności od Twojego indywidualnego stylu i potrzeb.

Do każdego zakupionego etui-portfela otrzymasz dodatkowo etui do telefonu, które może później zastąpić Twoje ulubione i modne etui. Dzięki silnym magnesom M2 etui może być łatwo przyczepione i odczepione od Twojego etui-portfelu. Aby zabezpieczyć Twój Galaxy S20 przed zadrapaniami i zarysowaniami, polecamy Ci uzupełnić etui do telefonu jednym z naszych odpornych na pęknięcia ochraniaczami ekranu.