Akcesoria do iPhone’a 13 Pro MAX

Najlepsze akcesoria do iPhone’a 13 Pro Max wykonane wyłącznie z etycznych i ekologicznych materiałów.

Brak aktywnych filtrów
27 Produkty
Sortuj i filtruj

Najmodniejsze etui, portfele, futerały i inne. Kompatybilne z iPhonem 13 Pro Max.

W IDEAL OF SWEDEN z dumą prezentujemy najwyższej klasy luksusowe akcesoria do telefonów, które wyróżniają się kreatywną innowacyjnością oraz funkcjonalnością – stworzone w duchu najnowszych trendów w świecie mody i architekturze wnętrz. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane w naszym studiu w Sztokholmie wzbogacając naszą kolekcję o unikalne wzory, desenie i faktury. Wśród naszych produktów znajdziesz etui, portfele, futerały i wiele innych.

Wszystkie nasze akcesoria do telefonów są w pełni kompatybilne z modelem iPhone’a Pro Max oraz precyzyjnie dopasowane do jego 6,7-calowego ekranu wraz z górnym wcięciem. Etui na telefony stanowią elegancką osłonę obudowy z uwzględnieniem obu obiektywów aparatu i idealnie przylegają do urządzenia zachowując jego smukłość. Wykonane z elastycznego i wytrzymałego tworzywa oraz wyściełane wewnątrz miękką tkaniną, etui skutecznie chronią powierzchnię Twojego iPhone’a 13 Pro Max przed wgnieceniami i zarysowaniami.

Aby stworzyć indywidualny styl, połącz swojego iPhone’a 13 Pro Max z portfelami, kopertówkami i futerałami IDEAL OF SWEDEN, dostępnymi w szerokiej gamie wzorów i deseni. Dobierz jedną z naszych kompatybilnych ładowarek Qi, powerbanków lub kabli ładujących, aby zapewnić pełne naładowanie Twojego telefonu przez cały dzień. Dla maksymalnego komfortu i wygody, oferujemy także accessories of attraction – koncept, który umożliwia łatwe łączenie telefonu z uchwytem samochodowym lub uchwytem na palec. Zabezpiecz swój telefon naszą folią ochronną na ekran odporną na zarysowania.