Ochraniacz na Ekran

Odporne na zarysowania ochraniacze na ekran zabezpieczą Twój ekran przed pęknięciami i rysami.

Sort & filter
Brak aktywnych filtrów
5 Produkty

Similar categories you may like

Ochraniacze ekranu

Ochraniacze ekranu od IDEAL OF SWEDEN są wykonane z hartowanego i odpornego na zarysowania szkła o najwyższym stopniu twardości i jakości. Rozbij szkiełko IDEAL zamiast ekranu swojego telefonu! Idealne dopasowanie, łatwy montaż i zaokrąglone rogi zapewnią Ci optymalne użytkowanie, doświadczenie i funkcjonalność.

Nasze ochraniacze ekranu są kompatybilne z wszystkimi iPhonami od Appl. Po prostu wybierz szkło do swojego konkretnego modelu iPhone'a. Wszystkie ochraniacze ekranu są dostarczane w ekskluzywnym opakowaniu, z dodatkami umożliwiającymi prostą aplikację.

"Akcesoria IDEAL OF SWEDEN są produkowane ze starannie dobranych materiałów wysokiej jakości. Nasze projekty wykorzystują najnowsze trendy w modzie i czerpią inspirację z wybiegów pokazów mody oraz targów z całego świata. Nieustannie aktualizujemy naszą ofertę tak, aby móc oferować Ci produkty zgodne z największymi trendami w modzie i wystroju wnętrz. Naszą misją jest tworzenie akcesoriów i produktów mobilnych, które upraszczają dzień.

Wśród akcesoriów IDEAL OF SWEDEN znajdziesz portmonetki, eleganckie etui na paszport i etui na karty w dopasowanych kolorach i wzorach. Nasze produkty tworzymy ręcznie z materiałów, które zostały starannie wybrane ze względu na ich niski wpływ na środowisko i wysoką jakość.

Nie przegap naszych kompatybilnych i magnetycznych etui do telefonu  oraz etui z klapką z kolekcji Accessories of Attraction. Użyj ich, aby zapewnić sobie lepszą ochronę ekranu. Niech Twoje Accessories of Attraction uproszczą Twój dzień!