Akcesoria

Idealne akcesoria, idealni sprawdzające się podczas długich dni i eleganckich nocy.

Sortuj i filtruj
47 Produkty
Nasz zakres jest dopasowany do Ciebie

"Mamy coś dla każdego"Wybierz urządzenie mobilne.

Nasz zakres jest dopasowany do Ciebie

"Mamy coś dla każdego"Wybierz urządzenie mobilne.

Akcesoria - Szwedzki design

Akcesoria IDEAL OF SWEDEN są produkowane przy użyciu starannie wybranych materiałów wysokiej jakości. Nasze projekty wykorzystują najnowsze trendy w modzie, a my czerpiemy inspirację z wybiegów mody i targów z całego świata. Nieustannie pracujemy nad tym, aby aktualizować naszą ofertę, aby uwzględniać w niej produkty wyróżniające się najnowszymi trendami w modzie i wyposażeniu wnętrz. Naszą misją jest stworzenie akcesoriów i produktów mobilnych, aby uprościć Twój dzień.

Wśród akcesoriów IDEAL OF SWEDEN znajdziesz portmonetki, szykowne etui na paszporty i wizytowniki w dopasowujących się kolorach i wzorach. Tworzymy produkty ręcznie z materiałów, które zostały starannie wybrane tak, aby mieć pewność, że są przyjazne środowisku i wyróżniają się wysoką jakością.

Nie przegap naszych kompatybilnych i magnetycznych etui do telefonu oraz etui z klapką z kolekcji Accessories Of Attraction. Użyj je, aby uzupełnić swój telefon ręcznie wykonanymi akcesoriami. Mieszaj je i łącz, aby stworzyć własne, idealne połączenie!