Uchwyty

Nasze magnetyczne uchwyty samochodowe i z pierścieniem idealnie sprawdzają się w drodze.

Szybka dostawa
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Fashion Ring Mounts
Classic Ring Mounts
Car Mounts
47 Produkty
Twoje wybrane urządzenie to

Nasz zakres jest dopasowany do Ciebie

"Mamy coś dla każdego!
"Wybierz urządzenie mobilne.

Uchwyty samochodowe do telefonów komórkowych i mocowania magnetyczne

Tutaj znajdziesz swój idealny uchwyt mobilny, najlepszy na rynku, do samochodu i podróży.

Magnetyczne uchwyty mobilne to rozwiązanie, które zapewnia optymalny komfort korzystania w samochodzie. Dostępne są w różnych wzorach pasujących do Twojego własnego stylu. Uchwyt na telefon to najlepszy produkt dla osób, które zawsze chcą mieć swój telefon komórkowy pod ręką. Stylowe projekty pasują do wszystkich futerałów i na każdą okazję. Produkty wchodzą w skład kolekcji Accessories Of Attraction.

Magnetyczne uchwyty pierścieniowe to z kolei stylowy sposób na zapewnienie optymalnego i wygodnego korzystania z telefonu podczas podróży. Wyposażone zostały w najwyższej jakości magnesy N52, dzięki czemu bezproblemowo wsuwają się pod obudowę telefonu IDEAL OF SWEDEN i zapewniają bezpieczne utrzymanie telefonu w dłoni. Uchwyt pierściowy zmniejsza napięcie dłoni podczas przewijania ekranu, służy jako podstawka podczas oglądania filmów i utrudnia upuszczenie telefonu na podłogę. Produkty wchodzą w skład kolekcji Accessories Of Attraction*.

*Accessories of Attraction

Niektóre osoby przyciągają się do siebie od pierwszego spojrzenia. Podobnie jak nasze akcesoria.

Uwielbiamy łączyć wszystko i wszystkich. Właśnie dlatego stworzyliśmy Accessories Of Attraction, czyli wybraną gamę produktów, które można łatwo zmieniać i łączyć ze sobą za pomocą prostego kliknięcia  magnetycznego. Nasze produkty, które zostały wyposażone w mocne, a jednocześnie lekkie magnesy,  umożliwiają tworzenie najbardziej idealnych dopasowań i istotnych połączeń, doskonale dopasowując się do Twojego indywidualnego stylu. Stwórz własne połączenie z Accessories Of Attraction.