Wszystkie produkty

Poznaj dopasowane akcesoria do telefonów inspirowane trendami świata mody i wyposażenia wnętrz.

43 Produkty
Sortuj i filtruj
Nie znaleziono produktów.

Poznaj dopasowane akcesoria do telefonów inspirowane trendami świata mody i wyposażenia wnętrz.

IDEAL OF SWEDEN oferuje przepięknie zaprojektowane i funkcjonalne etui, futerały i etui-portfele do najbardziej popularnych modeli telefonów komórkowych. Nasze produkty są ręcznie wykonane ze starannie wybranych materiałów – staramy się łączyć szwedzki design i jakość w najlepszym wydaniu, stawiając na produkty w 100% wegańskie i wolne od przemocy.

Nasze modne designy wykorzystują największe trendy sezonów, czerpiąc inspirację ze świata wyposażenia wnętrz i wybiegów mody. Oferowane przez nas produkty nie tylko jednak wyglądają dobrze. Wybierając iDeal of Sweden, możesz liczyć na idealną syntezę mody i technologii. Wszystkie nasze produkty zapewniają najlepszą funkcjonalność i są perfekcyjnie kompatybilne ze sobą. Łącząc nasze etui z portfelem-etui lub innymi produktami Accessories of Attraction, możesz cieszyć się doskonałą funkcjonalnością i oryginalnym wyglądem pod każdym względem.

Stwórz idealną stylizację, łącząc nasze produkty o różnym charakterze – nasze akcesoria do ładowania świetnie wpisują się w klimat naszych najbardziej popularnych designów. Wybieraj między powerbankami, ładowarkami Qi i doskonałej jakości modnymi kablami o tym samym designie, co Twoje modne etui, aby perfekcyjnie uzupełnić swój strój.