Uchwyt do samochodu na telefon

Nasze magnetyczne uchwyty samochodowe i z pierścieniem idealnie sprawdzają się w drodze.

Sort & filter
Brak aktywnych filtrów
10 Produkty

Similar categories you may like

Uchwyty samochodowe do telefonów komórkowych i mocowania magnetyczne

Tutaj znajdziesz swój idealny uchwyt mobilny, najlepszy na rynku, do samochodu i podróży.

Magnetyczne uchwyty mobilne to rozwiązanie, które zapewnia optymalny komfort korzystania w samochodzie. Dostępne są w różnych wzorach pasujących do Twojego własnego stylu. Uchwyt na telefon to najlepszy produkt dla osób, które zawsze chcą mieć swój telefon komórkowy pod ręką. Stylowe projekty pasują do wszystkich futerałów i na każdą okazję. Produkty wchodzą w skład kolekcji Accessories Of Attraction.

Magnetyczne uchwyty pierścieniowe to z kolei stylowy sposób na zapewnienie optymalnego i wygodnego korzystania z telefonu podczas podróży. Wyposażone zostały w najwyższej jakości magnesy N52, dzięki czemu bezproblemowo wsuwają się pod obudowę telefonu IDEAL OF SWEDEN i zapewniają bezpieczne utrzymanie telefonu w dłoni. Uchwyt pierściowy zmniejsza napięcie dłoni podczas przewijania ekranu, służy jako podstawka podczas oglądania filmów i utrudnia upuszczenie telefonu na podłogę. Produkty wchodzą w skład kolekcji Accessories Of Attraction*.

*Accessories of Attraction

Niektóre osoby przyciągają się do siebie od pierwszego spojrzenia. Podobnie jak nasze akcesoria.

Uwielbiamy łączyć wszystko i wszystkich. Właśnie dlatego stworzyliśmy Accessories Of Attraction, czyli wybraną gamę produktów, które można łatwo zmieniać i łączyć ze sobą za pomocą prostego kliknięcia  magnetycznego. Nasze produkty, które zostały wyposażone w mocne, a jednocześnie lekkie magnesy,  umożliwiają tworzenie najbardziej idealnych dopasowań i istotnych połączeń, doskonale dopasowując się do Twojego indywidualnego stylu. Stwórz własne połączenie z Accessories Of Attraction.