50%
Mayfair Clutch
199.99100 PLN

Red Velvet

  • Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot
  • 1 rok gwarancji

Wybierz model telefonu

Naciśnj, aby zamknąć
podgląd
Portmonetka Mayfair została zainspirowana modną londyńską dzielnicą o tej samej nazwie. Mayfair, otoczona innymi historycznymi obszarami, takimi jak Westminster, Soho, Piccadilly Circus i Hyde Park to miejsce, w którym znajdziesz piękny Grosvenor Square, Royal Academy of Arts i Bond Street Station wraz z wieloma stylowymi butikami. Staraliśmy się uchwycić aurę elegancji i stylu, wykorzystując do tego ponadczasową i gustowną paletę kolorystyczną, dzięki której etui powinno świetnie sprawdzić się przez wiele nadchodzących sezonów. Dzielnica Mayfair również szybko nie wyjdzie z mody, więc nie masz co obawiać się o portmonetkę Mayfair.

Portmonetka Mayfair Velvet łączy ponadczasowy design z luksusowym aksamitem, tworząc w ten sposób elegancki i klasyczny dodatek na każdą okazję. Aksamit to dominujący materiał w branży mody i projektowania wnętrz. Ten przepiękny i błyszczący materiał Mayfair Velvet IDEALnie wyrazi Twój własny styl, jednocześnie przenosząc go na wyższy poziom. Odłączany pasek w kolorze złotym możesz nosić na nadgarstku lub po prostu traktować go jako miły akcent.

Portmonetka została wykonana ręcznie ze starannie dobranych pod względem jakości i przyjazności dla środowiska materiałów. Luksusowo miękki wyścielenie z mikrofibry ochroni Twój telefon przed zadrapaniami i nada mu wyjątkowy charakter, a dyskretne zapięcie na magnes jest niezwykle łatwe w użyciu bezpieczniejsze niż standardowo używane zapięcia magnetyczne i gładsze niż klasyczny przycisk.

Do portmonetki dołączone jest czarne standardowe etui wysokiej jakości z możliwością magnetycznego odpięcia, dzięki czemu z łatwością doczepisz lub odczepisz swój telefon. Etui jest również wymienne. Możesz je wymienić na dowolne magnetycznie kompatybilne etui wchodzące w część kolekcji Accessories of Attraction. Accessories of Attraction to zestaw starannie wybranych produktów, które bez trudu można ze sobą łączyć przy użyciu prostego magnetycznego kliknięcia. Nasze produkty, wyposażone w mocne i jednocześnie lekkie magnesy, pozwalają tworzyć znakomite kombinacje i połączenia niezbędnych akcesoriów, sprawdzające się na każdą okazję.
  • Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot
  • 1 rok gwarancji
reviews
szczegóły
  • Odczepiany pasek na rękę w zestawie
  • 3 miejsca na karty i 1 duża przegroda na monty
  • Odczepiane magnetycznie etui w zestawie
  • Część Accessories of Attraction

Kompatybilne ziPhone 11 Pro/XS/X

SKU: IDMCV-I1958-83