London Wallet
149.9989.99 PLN

Black

40%
Wybierz model telefonu
Prawie wyprzedane
  • Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot
  • 1 rok gwarancji
Discover_Logo_greyvisa_darkmastercard_dark

London Wallet to nasz najcieńszy, najlżejszy i najbardziej elegancki portfel na telefon komórkowy z wysokiej jakości odczepianym plastikowym etui, które chroni telefon. Magnetyczne umożliwia wykonywanie połączeń nawet przy zamkniętej klapie. Luksusowo miękkie zamszowe wnętrze zapewnia zarówno optymalną ochronę, jak i wyjątkowe wrażenia.
Portfel London został zainspirowany tętniącymi życiem ulicami Londynu. Stworzyliśmy go z myślą o zabieganych biznesmenach, którym zależy na szybkim dostępie do kart – tył portfela może pomieścić do czterech kart, w tym kart transportu publicznego.

Do portfela dołączone jest czarne standardowe etui wysokiej jakości z możliwością magnetycznego odpięcia, dzięki czemu z łatwością doczepisz lub odczepisz swój telefon. Etui jest również wymienne. Możesz je wymienić na dowolne magnetycznie kompatybilne etui wchodzące w część kolekcji Accessories of Attraction. Accessories of Attraction to zestaw starannie wybranych produktów, które bez trudu można ze sobą łączyć przy użyciu prostego magnetycznego kliknięcia. Nasze produkty, wyposażone w mocne i jednocześnie lekkie magnesy, pozwalają tworzyć znakomite kombinacje i połączenia niezbędnych akcesoriów, sprawdzające się na każdą okazję.