Zbuduj swój własny zestaw: Kup 3 produkty, zapłać tylko za 2.

70%

reviews

szczegóły

  • Otwarcie przy głośniku
  • Odbieranie połączeń z zamkniętą klapką
  • Odczepiane magnetycznie etui w zestawie
  • Magnetyczny zatrzask z boku
  • Część Accessories of Attraction
  • Połącz tui ze swoim portfelem

SKU: IDFW-IXS-128

Saffiano Beige

13941.70 PLN
Home /
  • Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot
  • 1 rok gwarancji

Portfel Fashion od IDEAL, dzięki kolekcji ponadczasowych kolorów, jest IDEALnym etui na telefon komórkowy dla miłośników stylu. Nasze portfele są wykonywane ręcznie i wytwarzane z uwzględnieniem ikonicznego wzoru Saffiano, który został wynaleziony przez samego Mario Pradę w 1910 roku. Obecny design jest wykorzystywany przez wiele znanych marek projektanckich, takich jak Prada, Michael Kors, Moschino - i szwedzki IDEAL. Saffiano wyróżnia się swoją przyczepnością i odpornością na wilgoć, a do tego ma subtelny połysk, który nadaje portfelowi dodatkowy wymiar. Portfel został wykonany ze skóropodobnego materiału premium, starannie dobranego pod względem przyjazności dla środowiska i trwałości.

Dyskretne rozcięcie przy głośniku umożliwia wykonywanie połączeń z zamkniętą klapką, dzięki czemu telefon zawsze jest odpowiednio chroniony. Luksusowo miękkie zamszowe wnętrze chroni telefon przed zarysowaniem i nadaje etui wyjątkowy charakter. Magnetyczne zapięcie z boku zapewnia taki sam wąski profil, co nasz poprzedni portfel London, który odniósł ogromny sukces, bez problemu mieszcząc się w kieszeni jeansów lub kurtki. Dwa stylowo wycięte miejsca na karty z tyłu mieszczą do czterech kart – IDEALnie sprawdzają się w celu przechowywania kart transportu publicznego lub innych często używanych kart.

Do portfela dołączone jest czarne standardowe etui wysokiej jakości z możliwością magnetycznego odpięcia, dzięki czemu z łatwością doczepisz lub odczepisz swój telefon. Etui jest również wymienne. Możesz je wymienić na dowolne magnetycznie kompatybilne etui wchodzące w część kolekcji Accessories of Attraction. Accessories of Attraction to zestaw starannie wybranych produktów, które bez trudu można ze sobą łączyć przy użyciu prostego magnetycznego kliknięcia. Nasze produkty, wyposażone w mocne i jednocześnie lekkie magnesy, pozwalają tworzyć znakomite kombinacje i połączenia niezbędnych akcesoriów, sprawdzające się na każdą okazję.