WIERZYMY W PRZEJRZYSTOŚĆ

Wierzymy w odpowiedzialne prowadzenie biznesu i kochamy ludzi, z którymi współpracujemy. Chcemy, aby cały nasz zespół – od naszej siedziby głównej we Szwecji po naszych pracowników na całym świecie – czuł się jak w domu w iDeal of Sweden, jednocześnie przyjemnie spędzając czas podczas pracy.

Dbamy o rekrutację najlepszych pracowników do naszych zespołów, niezależnie od ich płci, wieku, religii czy pochodzenia etnicznego. Chcemy, aby nasze zespoły składały się z jak najbardziej wykwalifikowanych kandydatów, jednocześnie zachęcając do tworzenia zróżnicowanego środowiska pracy. Bierzemy na siebie także ogromną odpowiedzialność za naszych kontrahentów i fabryki. Regularnie je odwiedzamy, aby mieć pewność, że wszystkie nasze produkty tworzone są w doskonałych fabrykach i warunkach pracy, które wspierają prawa pracowników i ich samopoczucie, ponieważ każdy z nich stanowi istotną część naszej rodziny iDeal of Sweden.

Wszystkie nasze produkty i procesy produkcyjne spełniają europejskie standardy i wytyczne. Nasze procesy tworzenia produktu posiadają certyfikację REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals), ograniczającą produkcję i stosowanie substancji chemicznych oraz wykluczającą potencjalne zagrożenie – zarówno dla zdrowia ludzi, jak i środowiska.