Shearling Collection

Przygotuj się na chłodniejsze dni wybierając klasyczną czerń w oprawie miękkiego sztucznego futerka.

68 Produkty
Sortuj i filtruj
Nie znaleziono produktów.

Otul się miękkością naszych nowych wyjątkowych modeli

Nadaj swojej garderobie przytulnego charakteru dzięki mięciutkim jak obłoczki i puszystym jak pluszaki dodatkom. Ta kolekcja jest po to, by móc oddać się kreatywności śmiałych ekspresji, wejść w zimowy sezon w pozytywnym nastroju i z każdego dnia uczynić ekscytującą przygodę. To dobry moment, aby przywitać się z nieznaną wersją siebie.

Shearling Collection to zestaw interesujących dodatków, które łączą elegancką i klasyczną czerń z miękką fakturą sztucznego futerka w kremowym odcieniu. Wysokiej jakości skórę ekologiczną uzupełnioną sztucznym futerkiem podkreślają złote detale okuć, które nadają produktom luksusowy charakter, typowy dla wszystkich akcesoriów IDEAL OF SWEDEN. Nasze najnowsze etui na telefon Statement Phone Case doskonale oddaje tę grę dwoistości dzięki gładkiej, czarnej podstawie i dodatkowi sztucznego futerka, które razem tworzą nieodpartą kombinację faktur. Aby przełamać miękkość futerka, ozdobiliśmy etui metalową plakietką w złotym kolorze z logotypem IDEAL OF SWEDEN.

Do naszej kolekcji torebek wybraliśmy dwie z naszych ulubionych codziennych toreb: Lia Baguette Bag, elegancką i bardzo uniwersalną torebkę na ramię oraz Daria Shopper Bag, pojemną torebkę do noszenia na co dzień, która zmieści wszystkie niezbędne drobiazgi i gadżety elektroniczne. Obie torby zostały wzbogacone o niepowtarzalne elementy z futerka, czarną skórę ekologiczną oraz złote okucia.

A może by tak uzupełnić swój osobisty zestaw do codziennego użytku o torbę Bobbi AirPods Zip Bag? Torebka na AirPody ma uniwersalny rozmiar i jest kompatybilna z AirPodami 1 i 2 Generacji oraz AirPodami Pro. Torebka jest ozdobiona złotym haczykiem, który można przymocować zarówno do Lia Baguette Bag, jak i Daria Shopper Bag, co sprawia, że jest ona doskonałym wykończeniem Twojej futerkowej kolekcji.