Kolekcja New Neutrals

Korzystaj z prostoty form, zdecydowanych linii oraz neutralnych barw, które nigdy nie wychodzą z mody

38 Produkty
Sortuj i filtruj
Nie znaleziono produktów.

Uniwersalne praktyczne dodatki w nowoczesnym wydaniu

W centrum tej kolekcji, inspirowanej skandynawskim minimalizmem i abstrakcyjnym modernizmem, znajdują się uniwersalne praktyczne dodatki w nowoczesnej odsłonie. Te klasyczne, a zarazem ultranowoczesne akcesoria będą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojego codziennego wizerunku gdziekolwiek jesteś, a modne dodatki do elektroniki nadadzą Twojej osobistej kolekcji innowacyjnego i unikalnego wyrazu. Uzupełnij swoją garderobę stylowymi drobiazgami, które pozostaną z Tobą na długo, zachwycając prostą formą, czystą linią oraz paletą neutralnych odcieni.

W IDEAL OF SWEDEN kierujemy się przekonaniem, że każdy powód, aby tworzyć w oparciu o klasyczne formy, jest w pełni uzasadniony. O ile uniwersalny kolor nude raczej nigdy nie wyjdzie z mody, czasy się zmieniają, a na rynku nieustannie pojawiają się kolejne nowe rozwiązania technologiczne i estetyczne.  Naszym zamysłem na ten sezon było stworzenie takiej kolekcji akcesoriów, które będą odzwierciedlać niekończący się trend zmian wśród modeli neutralnych, a jednocześnie nadanie wyjątkowego charakteru naszej linii ponadczasowych klasyków – kolekcji, która współgra z Twoim unikalnym ja i pozwala Ci bez zahamowań wyrażać siebie. Znajdziesz tu szeroki wybór eleganckich toreb na ramię w oryginalnej szarobrązowej tonacji, z modnymi asymetrycznymi klamrami, minimalistyczne etui na Airpody w odcieniach neutralnych ze złotymi zdobieniami, a także etui na telefony z eleganckimi, choć odważnymi kwiatowymi printami.

Tak jak wszystkie produkty marki IDEAL OF SWEDEN, także modele z kolekcji New Neutrals wykonane są ze stuprocentowo etycznych i ekologicznych materiałów oraz spełniają najwyższe standardy jakości.