Galaxy S21 Ultra Wallet Cases

Ponadczasowe etui-portfele do Galaxy S21 Ultra, wykonane ręcznie z najlepszych materiałów.

Zbuduj swój własny zestaw: Kup 3 produkty, zapłać tylko za 2.

Wybierz model telefonu
Sort & filter
0 Produkty

Och... wygląda tu trochę pusto.

View all our iPhone 13 Phone Cases

Ponadczasowe etui-portfele do Samsung Galaxy S21 Ultra, wykonane ręcznie z najlepszych materiałów.

Rozszerzyliśmy naszą kolekcję, aby uwzględnić w niej doskonałe, ręcznie wykonane etui-portfele do Galaxy S21 Ultra. Materiały użyte w ramach tej ekskluzywnej kolekcji zostały starannie dobrane, co widać w przypadku każdego ponadczasowego egzemplarza. Bezpiecznie przechowuj swoje karty kredytowe i dokumenty, a także z łatwością odbieraj połącznia przychodzące.

Zachęcamy Cię do wybrania modelu i designu, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym preferencjom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz etui mieszczącego cztery karty, czy dwanaście, u nas na pewno je znajdziesz! Wszystkie nasze etui-portfele do Galaxy S21 Ultra cechują się minimalistycznym i klasycznym stylem, dzięki czemu z łatwością połączysz je z innymi dodatkami. Mamy nadzieję, że szybko znajdziesz kombinację, która maksymalnie przypadnie Ci do gustu!

Ponieważ etui do Galaxy S21 Ultra wyposażone są w nasz system magnetyczny, łączenie ich z innymi naszymi produktami jest bardzo łatwe. Do każdego etui-portfela dołączamy uzupełniający futerał na telefon, jednak zdecydowana większość naszych klientów decyduje się zastąpić dołączany futerał takim, który jeszcze bardziej odpowiada ich preferencjom. Silne magnesy M2 sprawiają, że doczepianie i odczepianie etui od etui-portfela jest szybkie i proste. Jak zawsze, polecamy też wybrać jeden z naszych odpornych na pęknięcia ochraniaczy ekranu, który doskonale zabezpieczy Twój telefon.