AUTUMN WINTER '21

New season. New styles. New stories.

Express your essence and tell your story

with the Autumn Winter ‘21 collection.

8 Produkty
Sortuj i filtruj
Nie znaleziono produktów.

Opowiedz swoją historię z nową kolekcją Jesień Zima ’21.

Wraz z ochładzającą się aurą, stajemy się bardziej niż zwykle świadomi tego, co nas otacza. W stale zmieniającym się świecie tęsknimy za ponadczasowością historii kreowanych przez naszą codzienność – i przez nas samych. Dlatego, nasza kolekcja na Jesień/Zimę ’21 przedstawia #IDEALSTORIES – historie inspirowane potrzebą autoekspresji, poczuciem indywidualności, a także pragnieniem posiadania nieprzemijających uniwersalnych dodatków, które pozostają nam wierne każdego dnia. Jak zawsze, chcemy skoncentrować się na najmodniejszych akcesoriach do telefonów, zaprojektowanych z myślą o wyrażaniu swego prawdziwego ja. Wierzymy, że w każdym z nas drzemie jedyna w swoim rodzaju historia, którą możemy się podzielić z innymi. 

W tym sezonie prym wiodą superwytrzymałe etui do telefonów oraz modne akcesoria, które wyróżnią Cię z tłumu. Zrób wrażenie niepowtarzalną kombinacją żywych kolorów oraz wyjątkowych wzorów, przyciągając wzrok wszystkich wokół. Nasze najnowsze akcesoria mają uwydatnić Twoją osobowość i temperament. Pozwól sobie na inspirację ekskluzywnymi deseniami marmurkowymi w odcieniach rubinowym, oliwkowym i ciemnozłotym, albo pójdź na całość z kultowymi motywami zwierzęcymi, które nigdy nie wychodzą z mody. Którykolwiek styl wybierzesz, możesz mieć pewność, że wzory naszych dodatków zawsze podkreślą Twój indywidualizm i wyjątkowość.

Marka IDEAL OF SWEDEN to od początku synonim awangardowych, wyrafinowanych pokrowców na telefon, których wzornictwo odzwierciedla najważniejsze trendy w świecie mody. Stopniowo wzbogacając naszą kolekcję toreb i akcesoriów w jakości premium, nieustannie inspirujemy się modowymi trendami z całego świata. Podobnie jak etui do telefonów, nasze torby są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej poręczne i najlepiej dopasowane do właścicielki, a jednocześnie zachwycały charakterystycznymi dla naszej marki wzorami i teksturami. Dołożyliśmy starań, aby kolekcja ta zawierała torby, które zaspokajają wszelkie potrzeby codzienności. Znajdziesz w niej wszystko, od minimalistycznych toreb na laptopa w stylu skandynawskim po szykowne torebki zdobione drapieżnymi wzorami i fakturami zwierzęcymi.